Ten Nowy, Niesamowity Obiektyw Do Kamer W Smartfonie Denerwuje Wielkie Firmy Fotograficzne…

24/11/2021 | Adam Przybylski

Podsumowanie: Szwedzki startup rewolucjonizuje scenę fotograficzną dzięki zupełnie nowemu urządzeniu, które pozwala poczuć, jak to jest być jednym z tych fotografów przyrody z dużymi, fajnymi obiektywami zmiennoogniskowymi, a wszystko to za dużo, dużo mniej niż kiedykolwiek zapłaciłbyś za jeden z tych obiektywów lub za aparat, który z nimi współpracuje. To już jest sławne na portalach społecznościowych i naprawdę nasze podróże już nigdy nie będą wyglądać tak samo. Zamów ZoomShot Pro teraz 50% taniej i z bezpłatną dostawą, dopóki jest jeszcze dostępny w magazynie…

Nienawidzisz tego, że musisz stać tylko kilka kroków od czegoś, by zrobić sobie przyzwoite zdjęcie telefonem? Musisz po prostu zrobić zdjęcie tego lisa lub ptaka, który ciągle ucieka, gdy w ogóle myślisz, aby zbliżyć się do niego wystarczająco blisko? Chcesz zrobić to wspaniałe górskie zdjęcie, ale to jest po prostu zbyt daleko? Masz szczęście, że ten nowy obiektyw teleskopowy rozwiąże wszystkie twoje problemy.

Podróżowanie jest przyjemnością. Obserwując ptaki, zwierzęta, piękne widoki, naturalnie chciałoby się je nagrać i zrobić kilka zdjęć. Ale nie zawsze jest to łatwe, nawet w zasadzie niemożliwe w czasie bez odpowiedniego sprzętu.

I tak my, zwykli entuzjaści pleneru, musimy zostawić najlepsze ujęcia tym, którzy mają pieniądze, aby móc sobie pozwolić na kosztowny sprzęt. Pozostaje nam powiększyć zdjęcia w telefonie i zobaczyć mocno zniekształconą górę, która tak dobrze wyglądała, gdy tam byliśmy.

Ale czy naprawdę musimy zostawić to “profesjonalistom”? Niektórzy szwedzcy inżynierowie nie zgadzają się. Ich nowy obiektyw teleskopowy ma wszystko zmienić.

Alternatywa Dla Kamer z Dużym Obiektywem?

Ta niewielka, technologicznie imponująca rurka nazywana jest ZoomShot Pro, mózgiem szwedzkich inżynierów, którzy zostali wezwani przez swoją uczelnię do znalezienia bardziej efektywnej metody tworzenia teleskopowego obiektywu zmiennoogniskowego.

W rezultacie powstała 8-calowa rurka, która powiększa do x18! Pozwala to zwykłym ludziom, takim jak my, na robienie niesamowitych zdjęć odległych obiektów bez konieczności spędzania całej naszej wypłaty w sklepie z aparatami.

Szczycąc się każdą wygodą, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebował, od zabezpieczenia przed wstrząsami po noktowizory, można śmiało powiedzieć, że byliśmy bardzo podekscytowani, że możemy dostać w swoje ręce ZoomShot Pro.

 

Co Czyni Go Wyjątkowym?

Okej, teraz wytrzymaj tu z nami, bo zaraz zrobi się technicznie. Szwedzcy inżynierowie jako pierwsi zastosowali technologię nano wygładzania, technologię nano matryc, mezoporową technologię montażu, technologię mozaiki cienkowarstwowej i materiały nanooptyczne, aby błąd płaskości obiektywu wynosił zaledwie 10 nano metrów, przy zgięciu światła sięgającym 30 razy więcej niż w przypadku zwykłej lunety o tej samej średnicy i kącie rozdzielczości 47 razy (!) niż w przypadku wspomnianej zwykłej lunety.

Co właściwie oznacza ta cała nauka? Cóż, w języku laika, pomimo tego, jak prosta jest jej obsługa, jest ona bardzo zaawansowana.

Ale nie byłbyś w stanie stwierdzić, po prostu patrząc na niego pociągniętego do jego ładnej torby. Dla naszego niewyszkolonego oka wyglądał jak zwykła luneta. Ale myliliśmy się.

Każdy z członków biura przez jakiś czas próbował urządzenia o różnych celach. Niektórzy robili zdjęcia ptaków, plaży, gór.

Wszyscy osiedliliśmy się z powrotem, aby stworzyć bardziej wszechstronną listę funkcji ZoomShot Pro:

Powiększenie obrazu 18 razy za pomocą okularu 15mm – naprawdę nie znajdziesz niczego, co nawet zbliżyłoby się do tego poziomu powiększenia przy tej wielkości. Możesz zobaczyć osobę stojącą 6 mil stąd! Prawdziwe cudo techniki.

System antywstrząsowy i zaawansowany statyw z dedykowanym uchwytem do telefonu – oczywiście nie spodziewali się, że będziesz trzymał go przy telefonie i pozwolisz, by potrząsanie ręką zniszczyło wszystko. ZoomShot Pro ma Cię na oku.

Ręczna regulacja ostrości – żaden obiektyw nie jest całkowicie pozbawiony ostrości, aby uzyskać słodką głębię ostrości. Rozmycie tła powoduje, że obiekt wyskakuje jak profesjonalista.

Wbudowane widzenie w nocy – dla tych, którzy chcą używać go w słabym świetle.

Niezwykle wytrzymały – tytanowa skorupa, która jest odporna na uderzenia i złamania, dobrze pasuje do każdej ekstremalnej wyprawy, którą zaplanowałeś. Jest wodoodporny, pyłoszczelny, naprawdę można by go użyć jako nietoperza. I to wszystko przy zaledwie 1,1 funta wagi!

Kompatybilny z aparatami komórkowymi – zasadniczo, jeśli telefon mieści się w regulowanym uchwycie, można go łatwo używać w połączeniu z aparatem ZoomShot Pro. Zdjęcia wyglądają szczególnie ładnie na naszym iphone 11.

Ok, ok. Więc to jest dobre. Jesteśmy sprzedani. Chcemy jednego z nich na nasz następny wyjazd. Ale ile z naszego budżetu na podróże przeznaczylibyśmy na ten przywilej widzenia rzeczy, których nikt inny nie może zobaczyć?

Cóż, zwykła cena detaliczna ZoomShot Pro wynosi 493 zł. To coś więcej niż uczciwa cena, biorąc pod uwagę absolutne cudo nanotechnologii, które oferuje. Ale robi się lepiej. Dużo lepiej. Firma zdecydowała, że każdy musi wiedzieć o tej technologicznej rewolucji i rozpoczęła specjalną sprzedaż, dając ZoomShot Pro z 50% zniżką! Z bezpłatną wysyłką na całym świecie! Obecnie można go dostać tylko za 246 zł!

ZoomShot Pro zdecydowanie zrobił na nas wrażenie. To naprawdę jest jedynym w swoim rodzaju towarzyszem podróży, który może uczynić Twoje podróże absolutnie niesamowite. Z całego serca polecamy go. Zdobądź go, zdobądź go, póki jeszcze jest w sprzedaży.

Ale nie wierzcie nam tylko na słowo. Ci ludzie uwielbiają ZoomShot Pro:

“Uwielbiam przyrodę i podróże i choć szerokie ujęcia krajobrazu wypełniają moje ig, zawsze były rzeczy, które naprawdę chciałam sfotografować, a do tego byłam po prostu za daleko. Łódka w oddali, jakaś ładna, osobliwa chata na szczycie wzgórza. Ledwo można było je zobaczyć na moich zdjęciach. Wtedy znajduję tego małego towarzysza teleskopu i nie muszę wskazywać na poszczególne części zdjęć i mówić ludziom, żeby mrużyli oczy, żeby mogli zobaczyć, co sfotografowałam haha.”

“WOW. Po prostu. WOW. Chcieliśmy uczynić naszą podróż na safari niezapomnianą i znaleźliśmy to podczas szukania kamer. Lew śpi z dala od drogi? Nie ma problemu. Zrób zbliżenie. Nie możesz znaleźć geparda ukrywającego się w trawie? Nie ma problemu, po prostu rozejrzyj się z tym. Walczysz o zrobienie zdjęcia nietoperzom wychodzącym w nocy? Spokojnie, jest i noktowizor! To naprawdę sprawiło, że nasza podróż była o wiele lepsza, niż byłaby, i za taką niską cenę, ale bardzo dobrą!”

“Lubię chodzić na polowania jesienią, kiedy ptaki zaczynają migrować na południe. Miałam kiedyś lornetkę, która miała, nie wiem, przybliżenie x50? Na papierze? Nic, co nigdy nie zbliżyło mnie nawet do jakości tej lunety. Mogłem dostrzec ptaka siedzącego na drzewie z odległości, o których nie wiedziałem, że są możliwe bez wojskowej klasy rzeczy trzykrotnie większych. Niesamowita sprawa.”

 

Wniosek: Czy Powinieneś Zdobyć ZoomShot Pro?

Lubisz robić dobre zdjęcia? W takim razie TAK! Na 100%. Jest mały i kompaktowy, a jego cena jest niesamowita i naprawdę nie widzimy powodu, dla którego chciałbyś kupić nowy aparat i obiektyw za 10x wyższą cenę, aby uzyskać ten sam efekt, minus fajne funkcje, takie jak widzenie w nocy. ZoomShot Pro jest jednym z najlepszych gadżetów podróżniczych od czasu wynalezienia wodoodpornych 4-kilogramowych aparatów selfie, z wyjątkiem znacznie bardziej przystępnych cenowo. Zdobądź go i zacznij zwiedzać okolicę, aby zrobić kilka imponujących zdjęć. Nie pożałujesz tego. I zanim zakończy się sprzedaż!

Zalety:

  • Bardzo Łatwy w Użyciu Przez Każdego
  • Powiększenie Obrazu X18
  • Wbudowany Noktowizor
  • Kompatybilny z Wszystkimi Kamerami w Telefonach Komórkowych
  • Aktualnie Dostępna Zniżka 50%

Wady:

  • Niedługo Mogą Skończyć Się Zapasy

 

Jak Zdobyć ZoomShot Pro?

Teraz, kiedy zdajesz sobie sprawę, że istnieje tak przydatny mały wynalazek, musisz naprawdę chcieć wiedzieć, skąd się ono bierze, więc oto proste kroki:

Krok 1: Zalecamy zamówienie oryginalnego ZoomShot Pro z oficjalnej strony internetowej, klikając tutaj.

Krok 2: Otwórz go, dołącz go do telefonu i wykonaj kilka niesamowitych zdjęć, których nikt inny nie mógł zobaczyć (dosłownie).

SPECJALNA PROMOCJA: Przez Ograniczony Czas Otrzymaj 50% Zniżki i Darmową Wysyłkę!

Kliknij tutaj, aby odebrać program ZoomShot Pro z 50% zniżką i Bezpłatną Wysyłką na Całym Świecie >>>