באמת אפשר להפטר משריטות על המכונית עם עט הג’ל הזה?

סיכום: המצאה שוודית מדהימה את עולם המכוניות עם פטנט הג’ל ועיצוב משתלם. מיליוני יחידות כבר נמכרו והופכות מכוניות למבריקות וחלקות כמו בימי הפאר שלהן ביום שירדו מפס הייצור. חובבי מכוניות כבר מהללים את ההמצאה כהדבר הכי טוב מאז מנוע הבעירה הפנימית, וקל לראות למה. אתם גם יכולים להשיג כעת את ה SuperScratch Pen שלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם!

המכונית החדשה והיפה שלכם מוכתמת בשריטה גדולה ובולטת? ניסיתם כבר את כל פתרונות עשה זאת בעצמך שלא באמת עובדים אף פעם? אתם באמת רוצים ליסוע למוסך ולשלם סכום גדול ונאה רק כדי לתקן שריטה על הצבע? אז יש לכם מזל כי עט הג’ל מתקן השריטות החדש הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

אתם זוכרים את האוטו שלכם כשרק קיבלתם אותו, נכון? הריח החדש של הריפוד, הריחן שהגיע במתנה עם האוטו והאור המשתקף מעבודת הצבע החלקה, צלולה ומבריקה (או מאט אם אתם חובבים שלו). נהגתם בו לכל מקום בגאווה, מתלהבים ומראים אותו לכל מי שרק יכולתם. אבל אז משהו קרה. אולי מישהו חנה קרוב מדי ונתן לאוטו שלכם מכה עם הדלת, או אולי איזה חתול החליט שמכסה המנוע שלכם הוא מיטה חמה ונוחה. כך או כך, האוטו שלכם נשרט. סימן בולט ובוטה שפשוט לא יכולתם להחביא. כולם יכולים לראות אותו. הגאווה שהרגשתם כשנהגתם בו הפכה לבושה.

ניסיתם לתקן אותו בעצמכם, אבל השריטה פשוט לא רוצה ללכת. קפצתם למוסך והם רצו ממכם סכום לא קטן של כסף. שילמתם להם. רציתם את תחושת הגאווה שבמכונית יפה ונוצצת שוב. אבל זהו? אתם מקוללים לנצח להמשיך לשלם למוסכניק שלכם על כל שריטה?

לא עוד.. עט הג’ל הזה יחזיר לכם את התחושה של לנהוג בשכונה במכונית חלקה ונוצצת פעם נוספת.

עט שמתקן שריטות?

קוראים לו SuperScratch Pen. שם מתאים מאוד כי בעזרתו תוכלו סוף סוך לנופף לשלום לכל פגם על גוף המכונית שלכם. הסטארטאפ השוודי מאחורי המוצר המדהים הזה והנוסחה הייחודית שלהם לא חסכו במאמצים כדי לוודא שהמוצר שלהם יהיה הכי יעיל, בטוח ופשוט לשימוש שרק אפשר.

התוצאה הייתה עט ג’ל יעיל במיוחד שכל אחד יכול להשתמש בו כדי להחזיר את הרכב לימי התהילה המבריקים שלו. מכונית משפחתית, משאית או אופנוע, מאט או מבריק, קיץ או חורף, מדבר או ג’ונגל, עט SuperScratch Pen מתוכנן לעמוד בכל אתגר.  

 

זה באמת עובד?

יש שני סוגי אנשים בעולם. אלה שאוהבים מכוניות ואלה שנוסעים באוטובוס. במשרד שלנו יש את שניהם, וכדי לבדוק את SuperScratch Pen, מן הסתם היינו צריכים שריטה לעבוד אתה. חובב המכוניות שלנו, עם המכונית המשופצרת בחלקים מרשימים, לא היה נלהב במיוחד כשנידבנו את המכונית שלו למבחן. היינו צריכים למעשה להחזיק אותו ולכסות את העיניים והאוזניים שלו בזמן שלקחנו מפתח ודימינו שריטת פספסתי-את-המנעול. 

השריטה שהתקבלה הייתה גדולה וברורה והביאה את חבר הצוות המוזכר לעיל עד דמעות, אבל כשהבאנו את עט ה SuperScratch Pen, הדמעות הפסיקו והפכו למבט של תדהמה כשבתוך דקות ספורות השריטה נעלמה והאוטו נראה שוב כמו חדש.

בזמן שחובב המכוניות רץ לחבק את הרכב האהוב שלו, אנחנו לקחנו את ה SuperScratch Pen בחזרה למשרד לראות במה עוד הוא מתפאר:

פטנט נוסחת ג’ל ייחודי – הג’ל המיוחד אפקטיבי במיוחד וחסין למזג אוויר, אז אין צורך לדאוג מגשם או שמש.

עובד עם כל סוגי הצבע – מבריק, מאט, עבה או דק, הג’ל של העט עובד מצוין עם כל סוגי הציפויים שיכולים להיות למכונית.

עובד עם כל סוג רכב – משאיות, מיניבוסים, אופנועים, קטנועים, SuperScratch Pen יכול לעשות הכול.

בטוח לשימוש – הנוסחה הייחודית אינה רעילה או מזיקה, אז אין צורך לדאוג מלגעת באוטו לאחר מכן.

מגן מקורוזיה – מגן ביעילות מכל מים או אוויר נבזיים שהיו עלולים להיכנס דרך השריטה ולגרום לחלודה וקורוזיה בשלדת המכונית.

נכנס בכל תא כפפות – SuperScratch Pen בא בגודל שלל עט רגיל לחלוטין ותוכנן להיות מאוד נייד.

פשוט מאוד לשימוש – פשוט לפתוח את הפקק, למרוח את הג’ל, לתת לו להתייבש וסיימתם. ראש הג’ל של העט ניתן להחלפה.

באמת לא היה שום דבר מסובך שהיינו צריכים לעשות. פשוט למרוח את החומר, לתת לו להתייבש וליהנות ממכונית נטולת שריטות. כל התהליך לא אמור לקחת יותר מכמה דקות. ניסינו לחשב כמה יותר זול כל התהליך הזה מלקחת את האוטו למוסך, אבל באמת שהמספרים היו גדולים מדי.

SuperScratch Pen בדרך כלל עולה ₪ 258.מחיר הוגן מאוד בשביל ההרגשה של מכונית חלקה כחדשה שוב, אבל החברה יצאה לאחרונה במבצע מיוחד לכבוד שיא מכירות של המוצר, ומחלקת אותו ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם! לעולם לא תצטרכו ללכת לתקן את עבודת הצבע שוב! (עכשיו רק 129 ₪!)

ה SuperScratch Pen באמת יוצא מן הכלל ואנחנו יכולים בכנות לראות למה הוא הופך לכלי קבוע בכל תאי הכפפות ברחבי העולם.

 

אבל אל תיקחו רק את המילה שלנו בעניין. האנשים האלה אהבו את SuperScratch Pen:

“יש לי ילדים. הם בוא נגיד לא מאוד עדינים עם האוטו המשפחתי. די השלמתי עם זה שאני אצטרך לראות אותו צובר עוד ועוד שריטות עד שהילדים יגדלו מספיק, אבל אז חבר שאל אותי למה אנחנו לא משתמשים בעט ג’ל החדש הזה שכולם מדברים עליו. הייתי סקפטי בהתחלה, חשבתי שזה סתם עוד מוצר שקר סיני, אבל הופתעתי לטובה. בקצב שבו הילדים עושים שריטות חדשות אני כנראה אצטרך להזמין עוד אחד, אבל הוא עובד!”

“לא יכולתי לחכות שיגיע. תאמינו לי, להחליף דלת שלמה בגלל ששריטה קטנה הכניסה לבפנים קורוזיה זה לא חוויה נעימה. עכשיו כל פעם שאני רואה אפילו תסימן הכי קטן, אני ישר שולף את הדבר הזה. הלוואי והיה לי אותו לפני שנתיים.”

“אני מכונאי רכב. כן מאלה הטובים שלא מרמים אתכם במחיר של תיקונים. אנחנו קיימים. אני משתמש בעט הזה הרבה כשאני מתקן ומתחזק רכבים וממליץ עליו לעיתים קרובות ללקוחות שבאים לתקן כמה שריטות שיקנו אחד כזה במקום לבוא אלי כל פעם, אני מעדיף שישלמו לי לתקן בעיות אמיתיות.”

 

מסקנה: כדי לקנות SuperScratch Pen?

יש לכם רכב? אז כן. יש לחבר שלכם רכב? אז שוב, כן. ה SuperScratch Pen הוא באמת כלי יוצא מן הכלל לכל בעל אוטו. תחזירו לעצמכם את ההרגשה והגאווה של אוטו מבריק כמו ביום הראשון שלו.

יתרונות:

  • פשוט מאוד לשימוש
  • עובד עם כל סוגי הצבע
  • עובד עם כל סוג רכב
  • פטנט נוסחת ג’ל ייחודי
  • מגן מקורוזיה

חסרונות:

  • המלאי עלול להיגמר בקרוב.

 

איך משיגים אותו?

אז עכשיו שאתם יודעים שמוצר מהפכני אך פשוט כל כך קיים, אתם בטח כבר ממש רוצים אחד, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין SuperScratch Pen מקורי מאתר הספק הרשמי כאן.
  2. פתחו אותו, מירחו את החומר, תנו לו להתייבש ותתלהבו לחברים מכמה חלק וחדש האוטו שלכם נראה.

טיפ: SuperScratch Pen נחטפים מהמדפים כרגע. אנחנו ממליצים מאוד להזמין מהר לפני שהמבצע נגמר!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה על ה SuperScratch Pen שלכם – משלוח חינם לכל העולם לזמן מוגבל >>>

TERMS AND CONDITIONS   PRIVACY POLICY   CONTACT US   ADVERTISER DISCLOSURE

Copyright 2022 © All Rights Reserved.